Cam Filmi Çeşitleri

Aynalı Cam Filmi Çeşiti

Aynalı cam filmi, mekanların güneş ışığındaki zararlı ışınlardan savunmakta, bilhassa güneşteki UV ışınlarının asgari düzeye inmesini sağlamaktadır. Bu tür cam filmleri, güvenlik kontrol filmi kategorisinde bulunmaktadır. Aynalı cam filmi, mekanın içinin dışarıdan görülmesini engellemekte, buna karşın içeriden dışarısının görülmesini sağlamaktadır. Aynalı cam filmleri, özellikle güneş ışığının yoğun bir şekilde geldiği yerlerin yanı sıra dışarıdan içinin görülmesinin istenmediği yerlerde uygulanmaktadır. Bu cam filmleri, tüm işyerlerinde uygulanabildiği gibi evlerde de tercih edilmektedir. Bu sayede evlerdeki ve işyerlerindeki perde ve mobilyaların renklerinin güneş ışığından dolayı solmasının önüne geçilmektedir. Aynalı cam filmleri, ev cam filmi olarak bilinmektedir. Firmamız, aynalı cam filmlerini uzman personeli ile uygulamaktadır. Kullanılan aynalı cam filmleri de kalitelidir ve bu yüzden firmamız, her cam filmi için garanti vermektedir. Uzman personeli ve gelişmiş teknik altyapısı ile birinci sınıf malzeme kullanarak cam filmi üreten firmamız, güneş ışığının çok fazla olduğu plazalar, rezidans ve yüksek bloklardaki konforu sağlamaktadır.

Aynalı cam filmi, güneş ışınlarının yansımasını, ısının geniş camlar sebebiyle kaybolmasını sağlamakta, ayrı olarak soğuk havalarda yakıt tasarrufu yapılmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra mobilya ve halılarla perdelerin solmasını önlemektedir. Cam filmleri, polyester ile kaplıdır. Bu sayede tüm cam yüzeylerde izolasyon yapmaktadır. Aynalı oluşu da dışarıdan içerinin görülmesi net olarak engellemektedir. Buna karşın aynalı cam filmi, içeriden dışarının görülmesini engellememektedir. Cam filmleri, donuk ya da parlak olarak tasarlanmıştır. Ayrıca renkli ve sade olmak üzere farklı desenlerde üretilmektedir. Uygulanan filme göre cam filmleri, ışığı yüzde 12 ila yüzde 93 arasında engellemektedir. Güneşin parlak ışığının yüzde 92’sini kesen cam filmleri, güneş ısısını da yüzde 76 oranında kesmektedir. Bu sayede mekanlar ferahlamakta, aynı zamanda mükemmel bir mahremiyet ele geçirilmektedir. Firmamız, her ihtiyaca uygun cam filmini şartsız müşteri memnuniyeti ilkesi ile sunmaktadır.

Aynalı cam filmi, yüzde 18 oranında ışık geçirgenliğine sahiptir. Bu cam filminden geçen güneş enerjisi ise yüzde 29 oranındadır. Güneş ışığın emilim oranın yüzde 49 olduğu aynalı cam filminde ışığın yansıma oranı yüzde 42 düzeyindedir. Aynalı cam filmlerinde enerji tasarrufu da sağlanmaktadır. Sağladığı enerji tasarrufu da yüzde 50 oranındadır. Kaliteli cam filmleri ısı izolasyonu sağlamaktadır. Yaz aylarındaki kavurucu güneşten savunan cam filmleri, kış aylarında da içerideki sıcaklığın pencerelerden kaybolmasını önlemektedir. Cam filmi, hane ve işyerlerindeki mahremiyetin oluşmasını sağlayan en ehemmiyetli teferruatlardan biridir. Günümüz yapıları birbirine yakın olarak yapılmaktadır ve bu vaziyet bir takım meseleleri da beraberinde getirmektedir. En ehemmiyetli mesele da saklılıktır. Saklılığın sağlanması için en uygun ve en ekonomik yol, aynalı cam filmi kullanmaktır. Binalardaki dairelerin birbirine yakın olması, gerek işyerlerinde gerekse evlerde bulunan kişilerin rahatsız olmasına kapı aralamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir