Cam Filmi Çeşitleri

Aynalı Cam Filmi

Aynalı cam filmi yapılış özelliklerine göre diğer cam filmlerinden daha farklı bir şekilde üretimi yapılmıştır. Evlerinize veya ofislerinize yapmış olduğunuz aynalı cam filmi sayesinde gün içerisinde sizlere doğru yöneltilmekte olan güneş ışınlarının sadece %18’lik kısmını içeriye alarak kalan yüzde %82’lik oranını geri yansıtmaktadır. Buda evinizin içerisini veya aynalı cam filmi kullanmış olduğunuz alanı ferah tutarak enerji tasarrufu yapmanıza olanaklar sağlamaktadır. Bir diğer kullanışlı özelliklerinden bir tanesi ise dışardan içerinin görünmemesi içerden dışarının görünmesini sağlamasıdır.

Aynalı Cam Filmi Kullanım Alanları

Güneş geçirmeyen özelliklere sahip olan aynalı cam filmi kullanım alanları olarak pek çok avantaj sergilemektedir. Günümüzde gelişmekte olan bürolara, evlerinize, şirketlerinize ve hatta çalışmış olduğunuz normal mekanlara bile bunu takmanız mümkündür. Gösterdiği performans sayesinde dışardaki bireylerin sizleri izlemesi mümkün olmayan bir hale getirmektedir. Bu durumda kullanıcıların rahatlıkla iş yerlerinde veya evlerinde zaman geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Firmada üretilerek sizlerin hizmetine getirilmekte olan aynalı cam filmi kış aylarında soğuğu dışarda tutma yaz aylarında da güneş ışınlarını içeriye alma konusunda bir numaradır.

Aynalı Cam Filmi Avantajları Nelerdir?

Aynalı cam kaplama teknolojinin en iyi avantajları arasında yerini alan ise dışardan ayna görünümünü kazandırıp içerden cam görümünü sizlere sunmasıdır. Bunun sayesinde dışardan ofisinize bakan kişilerin daha güzel bir görünüm elde etmesine avantaj sağlıyor. Aynı zamanda güneş ışınlarının ve soğuk havayı geçirmemesi özellikleri de kullanıcıların tercihleri arasında yerini almaktadır. Sadece ısı gösterimini engellememekle birlikte koyu derecesine göre dışardan gelen ısıyı kesmekle görevli bir alettir. Perde görevi yerine kullanılabilir, fakat perdenin kesmiş olduğu görünümü kesmez.

Aynalı Cam Filmi Fiyatları

Firmamız müşterilerimize en uygun fiyatlarda kaliteli hizmetler vermek adına çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Üstün garanti koşullarıyla kullanmak istediğiniz aynalı cam filmi seçeneklerini hazırlayıp, ekiplerimizle birlikte uygulamaktayız. Ürünlerimizin hepsi A kalitesi kurallar çerçevesinde hizmet vermektedir. Bu yüzden uygulayacağımız ürünlerimizin garantisini müşterilerimize vererek herhangi bir sorun teşkil etmeyeceği hakkında garanti seçeneklerimizi sunuyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmenizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir